Hloubkovým čištěním se z koberců odstraní nejen nečistoty, ale také nepříjemný zápach


 

čištění židlí koberců a čalouněného nábytku

Je váš byt vybaven koberci, protože se po nich rádi procházíte na boso? Je to velmi příjemný pocit, a pokud je pod nimi ještě podlahové vytápění, ani v zimě nemusíte mít studené nohy při chůzi po nich. Kobercům je ale třeba věnovat stejnou péči, jako ostatním druhům podlahových krytin a v mnoha případech dokonce i větší. Pravidelné vysávání nečistot a prachu je samozřejmostí, pravidelné čištění menších skvrn také. Ale i při této důsledné péči se může stát, že koberce po čase začnou zapáchat. Přeci jen při chůzi na boso se nohy potí, a i když přímo nezapáchají, pot se vstřebává do koberce a zapáchat může až po čase.


Díky hloubkovému čištění nemusíte přemýšlet nad jiným řešením, jímž je výměna koberce


Je to velmi nepříjemný vedlejší důsledek vaší záliby a mnohdy může být i nepříjemný pro vaše návštěvy, především pro ty, které se ke koberci musejí velmi přiblížit. Taková hra s malými dětmi, které si nejraději hrají přímo na koberci, může být tímto podstatně narušována a dospělý se pak víc soustředí na zápach z koberce, než na hru s dětmi. Každý problém ale může najít vhodné řešení. A nemusí jím být přímo výměna koberce. Stačí nechat koberce hloubkově vyčistit. Pokud nevíte, na kterou z firem byste se měli obrátit, je tu malé doporučení na dvě spolehlivé a opravdu kvalitní firmy. Jedna působí v Praze a obsloužit může i klienty v jejím blízkém okolí, druhá, její pobočka, se nachází v Plzni a je k dispozici všem zájemcům o čištění z Plzně a jejího okolí. Jejich obchodní jména jsou velmi podobná, a to Čištění koberců Praha a Čištění koberců Plzeň.

Šanci nechat si vyčistit jakkoli znečištěné koberce tak má velké množství lidí. Vždyť Praha a Plzeň jsou velká města. A pokud právě v bytě nebo domě koberce nemáte, určitě je součástí jeho vybavení sedací souprava. Jestliže je kožená, tak to mohou být polstrované židle nebo kancelářské židle, popřípadě také taburety. A pokud ani ty se ve vašem vybavení nenacházejí, tak určitě spíte na postelových matracích. Všechny tyto předměty mohou společnosti Čištění koberců Praha nebo Plzeň vyčistit pomocí hloubkového čištění. Díky speciálnímu čisticímu stroji je dokážou zbavit prachu, ostatních nečistot, alergenů, jako jsou pyly, exkrementy roztočů nebo spory plísní, dokonce i velmi odolných skvrn a nepříjemného zápachu. Po vyčištění zůstane koberec příjemně provoněný a pouze mírně vlhký. Při použití podlahového vytápění může být suchý dokonce jen za pár hodin. V přístroji používají společnosti Čištění koberců Praha i Plzeň speciální čisticí roztok. Právě ten příjemně voní, důkladně čistí, přitom je přátelský k životnímu prostředí, nedráždí pokožku a je snadno biologicky odbouratelný.

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně